„Latgales Laiks” iznāk latviešu un krievu valodās visā Dienvidlatgalē un Sēlijā, „Latgales Laiks” latviešu valodā aptver Daugavpils pilsētu, Augšdaugavas novadu un apkārtējos novadus un pilsētas.
2025. gada 22. janvāris
Trešdiena
Austris
+1.4 °C
apmācies

Kā apturēt maizes cenu pieaugumu?

6. februārī preses konferencē Daugavpils pašvaldībai tika jautāts, vai tā nevar apturēt cenu pieaugumu tādiem pirmās nepieciešamības produktiem kā maize un piens?

Komentāri

10.03.2006 17:48
Oļegs
Jēkabpilī cep garšigāku maizi nekā Daugavpilī un to vēl piegādat vajag uz Daugavpili ! Re kur Daugavpilī aug millionāri !? Es Jūms Oskar piektītu, mūsu Daugavpis KUNGIEM arī p......... !
26.02.2006 21:09
Jā,Jā.
Iesaku vispār neēst maizi,tad cenas kritīsies.
22.02.2006 10:19
Tuntuliene
Te vienu brīdi bija kā lejputrijā - milti bij dabūjami pa 6 , pa 7 santīmi par divu kilogramu paku . Nu jā , tie bij smalkie kviešu milti , kas noder pīrāgu , pankūku cepšanai .Un vēl tādi milti der klīstera vārīšanai , kas savukārt noderīgs tapešu un citu līmēšanas darbu veikšanai . To es tā atcerējos, iedomājoties par vienu labu latviešu filmu ""Pie bagātās kundzes ""un to skatu , kur tika vārīts tā saucamais '' valdības klīsteris ''. Mistiskā labdarības akcija ""MILTI TIKPAT KĀ PAR BRĪVU """ šķiet jau ir beigusies , bet putraimus un grūbas vakar vēl redzēju . Ak jā , vēl bija makaroni nu arī tikpat kā par brīvu , Tie jau šķīda pa visu katlu ,vēl nebeidzoties vārīties , bet vai nav vienalga , jo man tam sunekenam arī kaut kas jādot ēst . Tā ka bija tik labi , ka labāk jau vairs nevar būt . Un vēlreiz paldies akcijas rīkotājiem , ka nu mājās tagad smalku miltu krājumi līdz pašām gada beigām . No savas puses varu ieteikt šādās akcijās tirgot arī zemāku šķiru kviešu miltus , jo tie saldskābmaizes cepšanai nu pavisam noteikti der .
12.02.2006 16:04
Stahlecker
Ja grib leeti un veertiigi paeest, vajag lietot vairaak graudaugu paarslas, kas satur ap 7-10 % olbaltumvielu un ap 60-70% ogljhidraatu , kaa arii ietver daudzas mineraalvielas. Var lietot arii zinaamu daudzumu olu, kuras nav daargas , toties satur vairaakus B grupas vitamiinus un olbaltumvielas virs 10%. Puskilograms rudzu, miezhu vai auzu paarslu maksaa 0,30- 0,40Ls, 10 olas atkariibaa no kategorijas no 0,45-0,70Ls. Vispaar netaisos te uzskaitiit visus iespeejamos produktus, bet gribu veerst uzmaniibu uz to, ka cilveeks, kuram ir sajeega par to cik veertiigs ir katrs produkts, zinaas kaa nedaargi var uznjemt vajadziigos vitamiinus un mineraalvielas no leetiem augu un dziivnieku valsts produktiem. Vieniigais pretarguments vareetu buut - BET MAN NEGARSHO burkaanu sula, selerijas, vaariitas olas, visaadas paarslas, rieksti, grikji utt., bet taa jau ir katra pasha probleema.
11.02.2006 12:24
anninja
Maize un piens nav galvenie produkti, kas veicina cilvēku veselību. Labāk palūkojaties, kādas cenas ir gaļai un zivīm! Šo produktu trūkums ikdienas maltītē veicina gan mazasinību, gan joda trūkumu organismā, kas noved ne tikai pie onkoloģisko slimību uzliesmojuma, bet arī pie plānprātības un un atpalicības..Taču šie produkti, nezin kāpēc, tagad tiek uzskatīti gandrīz par pārlieku lielu un nevajadzīgu greznību. Pat nicinātajos padomju laikos bija tās "zivju ceturtdienas" - kaut vai piespiedu kārtā tauta lietoja uzturā zivis. Deputāti - mediķi to visu labi zina. Tikai klusē un klusēs. Ka tik pašiem ir OK un nepietrūkst pacientu.
10.02.2006 14:30
aligators@inbox.lv, Oskars
Ja valsts vairak domau par sho lietu tad ari varetu apturet cenu pieaugumu. Musu Rigas KUNGIEM piedirst uz mus un tikai sit sev kabatu.