„Latgales Laiks” iznāk latviešu un krievu valodās visā Dienvidlatgalē un Sēlijā, „Latgales Laiks” latviešu valodā aptver Daugavpils pilsētu, Augšdaugavas novadu un apkārtējos novadus un pilsētas.
2024. gada 21. jūlijs
Svētdiena
Meldra, Meldris, Melisa
+15.7 °C
skaidrs laiks

Jauniešus aicina apgūt perspektīvas specialitātes

Janvāra nogalē Eiropas Kopienas „EQUAL” projekta „Profesiju segregāciju cēloņu mazināšanai” koordinatori Daugavpils domē pulcināja pilsētas skolēnus, lai informētu viņus par to, kādu nozaru speciālisti šobrīd ir pieprasīti. Lai jauniešiem sniegtu priekšstatu par perspektīvajām nozarēm un palīdzētu turpmākās karjeras izvēlē, uz tikšanos bija aicināti Daugavpils domes, Daugavpils pilsētas Attīstības departamenta pārstāvji, metālapstrādes un mašīnbūves pārstāvji no Rīgas un Daugavpils SIA „Zieglera mašīnbūve”, kā arī pārstāvji no elektronikas un informācijas tehnoloģiju nozarēm.

Komentāri

09.02.2006 21:52
anninja
Padomju laikos pabeidzu "politehnisko" . Slodze bija pamatīga, par kaut kādām piepelnīšanās iespējām nebija laika pat domāt - diena bija noslogota ar mācībām uz 14 stundām vismaz ... Tehniskās specialitātes prasa " mellu muti" mācīties, arī ieguldot savu kapitālu. Tas bija un arī paliek dārgs prieks - ar gudru galvu būs vien par maz. Bet studijas RTU patlaban maksā bargu naudu, valsts pieprasījums ir niecīgs, par spīti dažu labu amatvīru apgalvojumiem. Un alga - niecīga. Joprojām. Kāda bija padomju inženierim, tāda i palika...