+6.3 °C

Ilūkstes ielās sacentās skriešanas cienītāji

ilukste.lv

22. septembrī notika tradicionālais skrējiens Ilūkstes ielās.

Pieaugušo konkurencē savā vecuma grupā 2km skrējienā zelta godalgas izcīnīja ilūkstietes Anita Purvinska un Anita Purvinska, subatiete Luīze Bisle, bebrenieši Santis Setkovskis un Edmunds Setkovskis, daugavpilietis Vladislavs Suvorovs. Savukārt 4 km distancē palika nepārspēti Natālija Krupina (Preiļi) un Anatolijs Macuks (Jēkabpils), bet 6 km skrējienā - Kristīne Jevsejeva (Medumi) un Jānis Puida (Bebrene). Pieaugošo grupā piedalījās 25 sportisti.

Notika arī bērnu skrējiens, kur bija jāpārvar 500m, 1000m vai 1500m distanci un kur startēja 44 dalībnieki. Savā vecuma grupā un skrējienā uzvarēja Odrija Purvinska, Estere Fjodorova, Faina Denisenko, Rebeka Zekaute, Toms Kaļiņins, Emīls Lamba, Donats Urtāns un Markuss Urtāns.