Fanija, Vēsma
+4.8 °C

„Dinaburga” uzvar papildlaikā

pixabay.com

JAHL čempionātā „Dinaburga” pēc neliela klupiena joprojām turpina savu uzvaras gājienu. 30. septembrī daugavpilieši savā laukumā papildlaikā pieveica „Liepāju”.

Kurzemnieki šajā čempionātā jau aizvadījuši trīs spēles un visās nācies turpināt cīņu papildlaikā - vienreiz viņi uzvarēja, divreiz – zaudēja.

Pirmajās divdesmit minūtēs vārti netika gūti. Otrajā puslaikā vārtos ielidoja četras ripas – divreiz precīzi bija daugavpilieši un divreiz – liepājnieki. Tādējādi trešā perioda sākumā rezultāts bija neizšķirts. „Dinnaburga” divreiz izvirzījās vadībā un divreiz zaudēja pārsvaru, - pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 4:4. Savukārt papildlaiks ilga mazliet vairāk par minūti, līdz Artjoms Tretjakovs guva uzvaras vārtus, - 5:4.