Alīna, Rūsiņš, Sandris
+12.8 °C
daļēji mākoņains

Zaudējumu sērija turpinās

Latvijas florbola pirmās līgas čempionātā joprojām neveiksmīgi spēlē „Rēzekne”. 3. novembrī latgalieši savā laukumā papildlaikā piekāpās „LU/Masters” – 5:6.

Jāpiebilst, ka rēzeknieši bija iedzinējos ar rezultātu 0:4, taču varēja izglābties, jo trešā perioda sākumā panāca neizšķirtu, pusotras minūtes laikā iesitot vēl divus vārtus. Pēc tam, zaudējuši vārtus, „Rēzeknes” florbolisti saņēmās un atkal izlīdzināja rezultātu – 5:5. Tika noteikts papildlaiks, taču tajā veiksmīgāki bija rīdzinieki.

Pēc sešām spēlēm „Rēzekne” atrodas pēdējā vietā turnīra tabulā, komandai ir tikai divi punkti, tā kā divās spēlēs papildlaikā piedzīvots zaudējums.