+0.0 °C
neliels sniegs

Karatistiem medaļas dažādās svara kategorijās

Publicitātes foto

Polijā notika karatē turnīrs „Arashi Cup” pēc olimpiskajiem WKF noteikumiem. Tajā piedalījās četrdesmit klubi, tostarp Daugavpils „Sochin” komandas pārstāvji, kopā 89 sportisti.

Maksims Lindenovs startēja divās svara kategorijās. Smagākajā svarā Maksimam tikai nedaudz pietrūka līdz bronzai, toties savā svara kategorijā viņš pārliecinoši izcīnīja zelta medaļu. Nikolajs Romancevičs izcīnīja divas medaļas – viņš bija otrais savā kategorijā un trešais smagākajā svarā.

Alisei Ivaņko sudrabs smagākajā svara kategorijā. Treneris Vladimirs Romancevičs kategorijā 40+ - trešais. Treneris Sergejs Ivaņko izcīnīja bronzas godalgu veterānu ieskaitē.

„Arashi Cup” četrdesmit klubu reitingā „Sochin” komandai 11. vieta. Savukārt valsu reitingā Latvija otrajā vietā.