Mirta, Ziedīte
-0.9 °C
nedaudz mākoņains

“Latgale” guva prestiža vārtus

Aizvakar kaislības Daugavpils ledus hallē virmoja līdz vēlam vakaram. Latgalieši savā laukumā cīnījās ar komandu “Liepājas metalurgs”, kura daugavpiliešus Jaunā gada priekšvakarā uzņēma ne visai viesmīlīgi. Tajā spēlē divi mūsu hokejisti guva nopietnas traumas un nevarēs spēlēt diezgan ilgu laiku. Diemžēl, arī šoreiz spēcīgāki bija Liepājas hokejisti, – viņi guva uzvaru, bet mūsējie iesita prestiža vārtus. Rezultāts – 3:1. Kaislības, kas tik tikko nepārauga kautiņā, sākās jau spēles pirmajās minūtēs. Pirmā ripa latgaliešu vārtos ielidoja pirmā perioda astotajā minūtē, bet otrās trešdaļas ceturtajā minūtē liepājnieki atkal guva vārtus.

Pilnu tekstu lasiet «Latgales Laiks» drukātajā vai PDF versijā.