Sestdiena
Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle
+15.1 °C

Atgriezās trešajā vietā

Nervoza un nevienmērīga bija basketbola komandu “DU” un “TTT Juniores” spēle. Pirmajā ceturtdaļā situāciju kontrolēja “DU”, par ko liecināja arī rezultāts – desmit minūtēs starpība sasniedza 11 punktus. Otrā ceturtdaļa bija diametrāli pretēja. Šoreiz bumba biežāk krita “DU” grozā. Dažu minūšu laikā rīdzinieces likvidēja starpību un izvirzījās vadībā. Pēdējā sekundē pirms pārtraukuma Olga Lakomko izpildīja soda metienu, kura laikā pretiniece pārkāpa noteikumus. Rezultāts bija 30:33, no trim soda metieniem Olga realizēja divus – 32:33.

Pilnu tekstu lasiet «Latgales Laiks» drukātajā vai PDF versijā.