„Latgales Laiks” iznāk latviešu un krievu valodās visā Dienvidlatgalē un Sēlijā, „Latgales Laiks” latviešu valodā aptver Daugavpils pilsētu, Augšdaugavas novadu un apkārtējos novadus un pilsētas.
2024. gada 19. jūnijs
Trešdiena
Nils, Viktors
+16.6 °C
daļēji mākoņains

Daugavpils teātrim – trīs „Spēlmaņu nakts” nominācijas

17.jūnijā tika paziņoti Latvijas profesionālo teātru balvas „Spēlmaņu nakts 2014” nominanti 17 kategorijās. Trīs nominācijas šosezon ir nopelnījis Daugavpils teātris.

Uz balvu par gada izrādi bērniem un pusaudžiem pretendē „Viss ir viņa” (rež. Georgijs Surkovs), savukārt nominācijā „Gada debija vai jaunais skatuves mākslinieks” daugavpilieši pat konkurē – nominēti ir Miroslavs Blakunovs par Kostjas lomu izrādē „Viss ir viņa” un Georgijs Surkovs par šī iestudējuma režiju.

Jau otro gadu pēc kārtas tiek nominēti tieši jaunie skatuves mākslinieki, kas sākuši sadarbību ar Daugavpils teātri, - atzīmē teātra valdes priekšsēdētājs Oļegs Šapošņikovs. „Tas liecina par teātra progresīvo noskaņojumu, te var izpausties jaunie mākslinieki. Tātad šeit nav stagnācijas, šī ir vieta, kur jaunajiem var izaugt spārni, Daugavpils teātris dod tādu iespēju,” saka teātra vadītājs.

Visu rakstu lasiet 20.jūnija numurā.