Fanija, Vēsma
+1.8 °C
apmācies

„Daugavpils/LDz Cargo” spēlēs finālā

Komanda „Daugavpils/LDz Cargo” iekļuva Latvijas hokeja pirmās līgas čempionāta finālā. Pirmajā spēlē ar "Prizma/Pārdaugava" „Daugavpils” līdz otrā perioda beigām zaudēja ar 1:3. Taču pirms pārtraukuma izdevās samazināt starpību līdz minimumam, bet noslēguma periodā izcīnīt uzvaru ar 7:4. 15.aprīlī Daugavpilī notika otrā spēle, kurā daugavpilieši līdzjutējiem lika panervozēt.

Saspringtā spēle beidzās ar rezultātu 6:5. Uzvara sērijā ar 2:0.

Daugavpiliešu pretinieki finālā būs „Liepāja Juniors” hokejisti. Arī liepājnieki divu spēļu sērijā pieveica komandu „Tukums/Stiga” –m 8:4 un 5:3.