Fanija, Vēsma
+2.5 °C
apmācies

Ludzas jaunajiem vieglatlētiem – trīs zelta medaļas

Iecavā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U14 grupā. Daugavpils novada sporta skolas audzēkņi izcīnīja divas sudraba medaļas: Adriana Kandu – lodes grūšanā (11,64 m) un Arijana Marcinkeviča – diska mešanā (24,22 m). Preiļu atlētiem viena medaļa – 2000 m skrējienā bronzu izcīnīja Markuss Kurašovs (7:10,97).

Ludzas jaunie vieglatlēti izcīnīja trīs zelta medaļas: Darija Ločmele (2000 m) – 7:47,33 un divreiz Ņikita Kaseckis – augstlēkšana (1,66 m) un lodes grūšana (12,94 m). Ņikita Šūpolnieks bija trešais 80 m sprintā – 10,44 un otrais 300 m distancē – 42,07.

Jēkabpils sportistiem – četras medaļas. Par čempioni kļuva Sandra Brikmane, kura šķēpu aizmeta 36,34 m. Sudrabs Kristiānam Lipenītim 80 m barjerskrējienā – 12,75. Trešajā vietā Marta Estere Skrabāne (2000 m) – 7:54,21 un Edvartam Eglītim augstlēkšanā – 1,57 m.

Valmiera notika Prezidenta kausa izcīņa, kurā komandu kopvērtējumā uzvarēja Latvijas izlase. 200 m distancē uzvarēja Gunta Latiševa-Čudare no Rēzeknes – 23,50. Sportiste šajā distancē uzstādīja personisko rekordu, labojot vienu no vecākajiem Latvijas rekordiem. Rēzekniete bija ātrākā arī 400 m distancē – 53,34.

3000 m šķēršļu skrējienā Kristīne Jevsejeva (Daugavpils novads) finišēja trešā – 11:48,86. Vīriešu stafetē 4 x 100 m Latvijas komandai otrā vieta – 42,25. Komandā startēja Dairis Rinčs (Preiļi) un Aleksandrs Kucs (Jēkabpils).