Mirta, Ziedīte
+6.7 °C

Kravčenokai un Graudiņai Ķīnā piektā vieta

freeimages.com

Pasaules čempionātā pludmales volejbolā U21 Ķīnā Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa izcīnīja piekto vietu.

Grupu turnīrā Latvijas duets cīnījās bez zaudējumiem. Pirmajā spēlē tika uzvarēts Indonēzijas pārstāves – 2:0 (21:8, 21;12), pēc tam Kravčenoka/Graudiņa pieveica Dienvidāfrikas Republikas volejbolistes – 2:0 (21:4, 21:10). Trešā spēle bija vissaspringtākā, taču arī tajā divos setos tika uzvarētas Nīderlandes sportistes – 2:0 (21:11, 21:13).

Kravčenoka/Graudiņa no pirmās vietas grupā iekļuva astotdaļfinālā, kur uzvarēja ķīnietes – 2:0 (21:11, 21:13).

Ceturtdaļfinālā Latvijas duets tikās ar Dudu/Anu Patrisiju (Brazīlija), kuras ir vienas no favorītēm, un zaudēja – 0:2 (19:21, 12:21), rezultātā izcīnot čempionātā piekto vietu.

Saulkrastos noslēdzies piektais posms Latvijas čempionātā pludmales volejbolā. Vīriešu duetu finālā Haralds Regža/Mārtiņš Pļaviņš uzvarēja Jāni Šmēdiņu/Ingaru Ivanovu – 2:1 (18:21, 21:13, 15:5).

Latvijas čempionātā pludmales volejbolistiem atlicies finālposms, kurš notiks no 4. līdz 6. augustam Jūrmalā.