Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 13. augusts
Ceturtdiena
Elvīra, Rēzija, Velga
+11.7 °C
apmācies

Koncerts "Baltā rudens saule"

Publicitātes foto

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas bigbends SBDMV BAND koncertprogrammā BALTĀ RUDENS SAULE (8.10. plkst. 16.00 – Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā, Kandavas ielā 2A)

Solisti – Diāna PĪRĀGS, Sandis ULPE, Andris SALENIEKS; piedalās deju studija SIKSPĀRNIS, horeogrāfs Dmitrijs ARESTOVS; īpašais viesis Lauris AMANTOVS – mūziķis, bigbenda MIRĀŽA direktors; SBDMV BAND mākslinieciskais vadītājs Romāns SAIKOVSKIS.

SBDMV BAND pieteica sevi jau V Mūzikas un Mākslas festivālā „Daugavpils ReStArt 2016” kā jaunu, talantīgu un daudzsološu mūziķu kolektīvs. Šogad bigbends iepriecinās klausītājus gan ar krāšņu repertuāru, kurā skanēs latviešu un ārzemju komponistu džeza skaņdarbi, gan ar solistu Diānas PĪRĀGS, Sanda ULPES un Andra SALENIEKA dalību.

Īpaši gribas atzīmēt jauno šarmanto dziedātāju Diānu PĪRĀGS. Diāna ir jauna, temperamentīga dziedātāja, spēcīgas balss īpašniece. Neskatoties uz viņas dzimto pavēso Baltijas klimatu, viņa pārsteidz ar spilgti izteiktu Latīņamerikas skanējumu un raksturu.  Viņa spēlē arī flautu un klavieres. Diāna sadarbojas un uzstājas ar daudziem ievērojamiem mūziķiem un komponistiem no Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Ukrainas, ASV un Latīņamerikas. Dziedātājai bijuši koncerti un muzikālie projekti kopā ar Hamburgas Mūzikas un teātra augstskolas profesoru Dr. Kristopu Šēnheru, Latvijas kamerkori Fortius, grupām Džeza brāļi, Time after time, Animales Ingratos (Ukraina), saksofonistu Max Warshavsky (Vācija), Tiago Loei (Brazīlija), Raimondu Paulu, Olgu Pīrāgu, Gunāru Rozenbergu &Mirage Jazz Orķestri, Raita Ašmaņa bigbendu u.c. Diana ir soliste un dalībniece grupās Smooth band, Gipsymania, La Petit Paris, Chocolad, El Coco Loco; piedalās muzikālajos projektos Orquestra Tropicana, Cuban Nihts, Futura Fashion un citos.