+12.8 °C
daļēji mākoņains

Brāļi divatā gūst piecus vārtus

freeimages.com

Latvijas telpu futbola virslīgas čempionātā „Rēzekne” izcīnīja uzvaru spēlē ar FK „Petrow” – 4:3. Par spēles zvaigznēm kļuva brāļi Babri, kuri divatā guva piecus no septiņiem vārtiem.

Jāatzīmē, ka Preiļu futbola skolas audzēkņi spēlē dažādās komandās – Matīs pārstāv „Petrow”, bet Miks – „Rēzekni”.

Pateicoties Matīsa gūtajiem vārtiem, „Petrow” izvirzījās vadībā, bet pēc tam, vienas minūtes laikā, divus vārtus iesita Miks, un Latgales klubs devās pārtraukumā ar vienu vārtu pārsvaru.

28. minūtē rīdzinieki izlīdzināja rezultātu, bet 36. minūtē Matīss precīzi izpildīja 10 m soda sitienu, un „Petrow” atkal bija vadībā – 3:2. Savukārt pāris minūtes līdz spēles beigām Sergejs Stromilovs izlīdzināja rezultātu – 3:3, bet Miks Babris pēdējā minūtē nodrošināja „Rēzeknes” uzvaru.

„Rēzekne” ar divām uzvarām atrodas otrajā vietā Latvijas čempionātā.