+1.4 °C
neliels sniegs

DU pārtrauc „lūšu” uzvaru sēriju

Publicitātes foto

„Jēkabpils lūšu” uzvaru sēriju 3. februārī pārtrauca DU volejbolisti. Baltijas līgā „lūši” nebija piedzīvojuši zaudējumu kopš pagājušā gada 19. novembra, izcīnot desmit uzvaras pēc kārtas, nemaz neskaitot veiksmīgo startu Latvijas kausa izcīņā.

Pirmajā aplī daugavpilieši zaudēja ar rezultātu 1:3. Šoreiz „Jēkabpils lūši” uzvarēja pirmajā setā – 15:25. DU izlīdzināja rezultātu – 25:22, savukārt „lūši” trešajā setā atkal izvirzījās vadībā – 10:25. Daugavpils komandai izdevās saņemties un atkal atjaunot līdzsvaru – 25:22, bet pēc tam izcīnīt uzvaru – 15:10.

DU spēlējam Aleksandram Nasonovam – 16 punkti. Komandā „Jēkabpils lūši” Armands Puķītis izcīnīja 24 punktus, Zigurds Adamovičs – 15, Ēriks Voroņko – 12, Rihards Puķītis – 10 punktus.

„Jēkabpils lūši” regulārajā čempionātā atrodas trešajā vietā – 43 punkti. Pirmajā pozīcijā ir „Pērnava” – 50 punkti, otrajā vietā – „Saaremaa” – 47 punkti. Savukārt DU ar 14 punktiem ir 11. vietā.

Regulārais čempionāts noslēgsies 11. martā. DU vēl atlikušas sešas spēles, taču ir maz ticams, ka šosezon komandai izdosies tikt izslēgšanas spēlēs. Pagaidām astotajā atrodas „Biolars” – 29 punkti.

I Nacionālajā līgā kārtējo zaudējumu piedzīvoja SK „Lokomotīve”. Šoreiz komanda piekāpās  „Aizputei” – 1:3 (24:26, 25:21, 15:25, 27:29). Dmitrijam Meinartam – 15 punkti, Konstantīnam Marčenko – 11, Edgaram Tiško – 10 punkti.

II Nacionālajā līgā „Jēkabpils juniori” nostiprinājās līderpozīcijā, 4. februārī uzvarot „Jūrmalu” – 3:0 (25:22, 25:18, 25:17). „Rēzeknes novads” pieveica „Dundagu” – 3:0 (25:21, 25:17, 25:23).