Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 2. jūnijs
Otrdiena
Emma, Lība
+11.1 °C
apmācies

Tiesai nosūtīta krimināllieta par kukuļošanu 60 000 EUR apmērā

freeimages.com

2018.gada 21.maijā Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas prokurors tiesai nosūtījis krimināllietu, kurā apsūdzētas divas personas – viena privātpersona par kukuļa došanu 60 000 EUR apmērā Daugavpils domes amatpersonai (Krimināllikuma 323.panta otrā daļa), kā arī viena Daugavpils domes amatpersona par kukuļa pieņemšanu 60 000 EUR apmērā (Krimināllikuma 320.panta ceturtā daļa).

Saskaņā ar apsūdzību kukuļošana notikusi 2013.gada 1.februārī privātpersonas interesēs par vairākiem Daugavpils pilsētas domē un tās iestādēs pieņemtajiem lēmumiem, tostarp, par līguma noslēgšanu starp privāto uzņēmumu un Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādi “Komunālās saimniecības pārvalde” par Daugavpils pilsētas ielu ikdienas uzturēšanu 2013.-2015.gadā.

Apsūdzētie savu vainu inkriminētajā noziedzīgajā nodarījumā nav atzinuši. Krimināllieta izskatīšanai nosūtīta Zemgales rajona tiesai (Jēkabpilī).

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.