Ziedonis
+17.1 °C

Ilūkstes sporta veterāni uzvar riteņbraukšanā

pixabay.com

24. jūnijā Madonā, spītējot lietum un vējam, Ilūkstes novada velosportisti izcīnīja godalgas Latvijas sporta veterānu riteņbraukšanas sacensībās, pastāstīja komandas kapteinis Vladislavs Mackevičs.

Par divkārtēju čempioni kļuva Inna Šidlovska, Anita Purvinska un Emīlija Baleiša, tikmēr Elitai Kaļiņinai ir zelta un bronzas, bet Valdai Namiņai -- sudraba un bronzas godalga.

Ilūkstieši sacentās individuāli dažādās vecuma grupās 10 km solo un 10 km krosa disciplīnās, bet komandu kopvērtējumā izcīnīja 3. vietu un mazo kausu.