Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 12. decembris
Ceturtdiena
Iveta, Otīlija
-0.9 °C
daži mākoņi

Gan krāsās, gan vārdos

Viesnīcā „Park Hotel Latgola” atklāta jaunās Daugavpils mākslinieces Anastasijas Kuļgajevas darbu izstāde „Maniem kuģiem veltīta”.

Anastasija mācās Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas Saules skola pirmajā kursā. Lai gan A. Kuļgajevai ir tikai septiņpadsmit gadi, šī jau ir trešā izstāde viņas darbu izstāde. Jaunās mākslinieces māte Jūlija Kuļgajeva pastāstīja -- nav nekā pārsteidzoša, ka Anastasija kļuvusi par radošu personību, jo uzaugusi mākslinieku un dizaineru ģimenē, un jau kopš mazotnes bija iesaistīta radošajā procesā – pastāvīgi uzturējās darbnīcā, meiteni ņēma līdzi uz dažādiem plenēriem, lekcijām utt. „Atceros, ka auditorijā, kad es mācījos, atradās vēl viens molberts. Šķita, ka pie tā neviena nav, bet, palūkojoties vērīgāk, aiz tā malas varēja redzēt mazas kājiņas,” atceras jaunās mākslinieces māmiņa.

Visu rakstu lasiet 15. novembra numurā.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.