Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 10. aprīlis
Piektdiena
Anita, Anitra, Annika, Zīle
+4.6 °C
neliels lietus

Plāno atjaunot ceļu uz Nīcgales kūdras purvu

Turpinot novada ceļu sakārtošanu, sadarbībā ar SIA “Laflora” Nīcgales pagastā plānots sekmēt kūdras ieguvi, Daugavpils novada domes vadības preses konferencē “Latgales Laikam” atzina domes Attīstības nodaļas vadītāja Vita Rūtiņa.

Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstītajā Latgales programmā, kas paredz ceļu sakārtošanu, Daugavpils novadam ir atlicis apgūt 615 000 eiro. Sadarbībā ar SIA “Laflora”, kas veic Nīcgales purvu izstrādi, no šiem līdzekļiem plānots sakārtot pašvaldības ceļa daļu, kura ir svarīga gan komersantam, gan zemnieku saimniecībām, kuras atrodas tuvumā un izmanto šos ceļus piekļuvei savām lauku zemēm.

Šis jautājums patlaban tiek izskatīts un līdz 1. martam plānots tikt skaidrībā, vai šis projekts tiks ieviests. Kopumā publiskās investīcijas programmā ir 4,9 miljoni eiro. Šogad tās ietvaros ir atlicis sakārtot divus ceļus. Programma ir svarīga lauksaimnieciskās uzņēmējdarbības atbalstam.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.