Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 29. maijs
Piektdiena
Maksims, Maksis, Raivis, Raivo
+7.2 °C
nedaudz mākoņains

Saules skolas jauno korpusu būvdarbi -- finiša taisnē

Foto: Ivars Soikāns

Profesionālās izglītības kompetences centra (PIKC) “Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola Saules skola” jaunā korpusa un ēkas Saules ielā, kuras tiks izmantotas attiecīgi vidusskolas un bērnu mākslas skolas vajadzībām, būvniecības darbi ir nonākuši finiša taisnē un, cerams, jau septembrī tajās sāksies mācību process, „Latgales Laiku” informēja mācību iestādes vadītāja Inguna Kokina.

Tādējādi Saules skola beidzot būs vienā ansamblī un audzēkņi, atnākot uz skolu, šeit visu dienu varēs nodarboties ar to, ko skola, tai skaitā arī bērnu mākslas skola, piedāvā.

Vēl ir jāpaveic labiekārtošanas darbi un jāpabeidz iekšdarbi ēkā Saules ielā 2, kur kādreiz atradās viens no slavenākajiem Daugavpils graustiem -- bijušās “Daiļrades” darbnīcas. Šai ēkai tūlīt tiks sākta fasādes apdare un logu iestiklošana. Tādējādi papildu tam, ka dizaina skola iegūs brīnišķīgas jaunas telpas, tiks sakārtots arī vēl viens pilsētas stūrītis.

 

Vairāk lasiet 15. maija numurā!

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.