Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 11. jūlijs
Sestdiena
Leonora, Svens
+16.1 °C
apmācies

8. jūnijā Latvijā nebija atklāts neviens jauns “Covid-19” saslimšanas gadījums

8. jūnijā Latvijā nebija atklāts neviens jauns “Covid-19” saslimšanas gadījums, taču viena inficēta persona mirusi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Ar “Covid-19” inficētā persona bijusi vecuma grupā no 85 līdz 90 gadiem un ar vairākām hroniskām saslimšanām. Latvijā līdz šim mirušas 26 ar “Covid-19” saslimušas personas jeb aptuveni 2,4% no atklātajiem inficētajiem. Latvijā kopumā līdz šim ir veikti 118 322 izmeklējumi uz “Covid-19”, no kuriem pozitīvi bijuši 1088 testi jeb aptuveni 0,92% gadījumi no kopskaita.

Kopā stacionāros pašlaik ārstējas 11 pacienti, no kuriem seši ir ar vidēji smagu slimības gaitu, bet pieci -- ar smagu. No stacionāriem kopumā līdz šim izrakstīti 166 pacienti.

Pēc SPKC uz 5. jūniju apkopotajiem datiem, no “Covid-19” Latvijā līdz šim izveseļojušies apmēram 72% no fiksētajiem saslimušajiem jeb 781 pacients.

Savukārt Valsts policija informē, ka turpina veikt pārbaudes par ārkārtējās situācijas ierobežojumu neievērošanu.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.