Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 12. jūlijs
Svētdiena
Indriķis, Ints, Namejs
+10.3 °C
daļēji mākoņains

Jaunās ražošanas ēkas Krāslavā nomās šūšanas uzņēmums

Krāslavas novada domes izsludinātajā mutiskajā izsolē par nekustamā īpašuma Indras ielā 32, Krāslavā, nomas tiesībām uzvarējis šūšanas uzņēmums SIA „IV Plus”.

Krāslavas novada domes izpilddirektora vietnieks Viktors Aišpurs pastāstīja „Latgales Laikam”, ka jaunās ražošanas ēkas nomas tiesību ieguvējs apņēmies trijos gados investēt ražotnē vismaz 50 000 eiro un radīt vismaz astoņas jaunas darba vietas, nodrošinot to darbību ne mazāk kā piecus gadus.

SIA „IV Plus” bija vienīgais pretendents jaunās ražošanas ēkas nomas tiesību izsolē. Objekts tiek iznomāts uz 30 gadiem. Tā nosacītā nomas maksa ir 560 eiro mēnesī bez pievienotās vērtības nodokļa.

Iznomājamais objekts sastāv no jaunbūvējamas rūpnieciskās ražošanas ēkas 682 kvadrātmetru platībā ar konteinera tipa autonomu apkures katlu, kuru būvdarbus paredzēts pabeigt līdz 15. jūlijam.

Par jaunu darba vietu radīšanu un investīciju piesaisti iespējamas ievērojamas nomas maksas atlaides. Nomniekam pastāv arī iespēja pieteikties Latgales Speciālās ekonomiskās zonas statusa saņemšanai.Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.