Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 1. oktobris
Ceturtdiena
Lāsma, Zanda, Zandis
+11.1 °C
daļēji mākoņains

Vietējās rīcības grupas zivsaimniecības attīstībai varēs saņemt papildu atbalstu

Vietējās rīcības grupas zivsaimniecības attīstībai varēs saņemt papildu atbalstu

18. augustā valdība apstiprināja Zemkopības ministrijas sagatavoto grozījumu noteikumos par valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu sabiedrības virzītu vietējo attīstības stratēģiju īstenošanai.

Pēc grozījuma stāšanās spēkā uz papildu atbalstu varēs pieteikties vietējās rīcības grupas – biedrības un nodibinājumi, kurām sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas īstenošanai jau ir piešķirts atbalsts Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai 2014.–2020. gadam pasākumā “Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju īstenošana”. Minētās biedrības un nodibinājumi var papildināt vietējās attīstības stratēģiju, iesniedzot Lauku atbalsta dienestā (LAD) iesniegumu, kurā pamatota grozījumu nepieciešamība, aktualizēto vietējās attīstības stratēģiju un vietējās rīcības grupas lēmumu (kopiju) par vietējās attīstības stratēģijas apstiprināšanu.

Vietējā rīcības grupa uz papildu atbalstu varēs pieteikties mēneša laikā pēc tam, kad LAD oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis” būs izsludinājis iesniegumu pieņemšanu.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.