Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 1. oktobris
Ceturtdiena
Lāsma, Zanda, Zandis
+12.1 °C
skaidrs laiks

Onkoloģijas slimnīcas ēku līdz 2050. gadam izmantos Veselības ministrija

Onkoloģijas slimnīcas ēku līdz 2050. gadam izmantos Veselības ministrija.

Daugavpils domes sēdē pašvaldības deputāti pieņēmuši lēmumu nodot bijušo onkoloģijas slimnīcas ēku Siguldas ielā 24 bezatlīdzības lietošanā Veselības ministrijai līdz 2050. gada 31. augustam.

Veselības ministrija apņēmusies veikt ēkas renovāciju, nodrošināt tās uzturēšanu, kā arī labiekārtot ēkai piegulošo teritoriju.

Bijušās onkoloģijas slimnīcas ēkas pārņemšana ir saistīta ar to, ka Daugavpils Psihoneiroloģiskajai slimnīcai tiek pievienota Aknīstes slimnīca un ārstniecības iestādei ir nepieciešamas papildu telpas.

Tādēļ Veselības ministrija vērsās pašvaldībā ar lūgumu piešķirt tai bezatlīdzības lietošanā pašvaldības ēku Siguldas ielā 24.

Daugavpils domes priekšsēdētāja vietniece Līvija Jankovska, kuras pārziņā ir medicīnas joma, uzsver, ka pašvaldība ir ieinteresēta šīs ēkas sakārtošanā un uzturēšanā, kā arī jaunu darbavietu radīšanā pilsētā.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.