Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 1. oktobris
Ceturtdiena
Lāsma, Zanda, Zandis
+11.1 °C
daļēji mākoņains

Piecpadsmito reizi tiekamies rudens velšu izstādē

Rudens ir ražas laiks, un šogad mazdārziņu īpašniekus tas priecē. Ir bagātīga kartupeļu raža, netrūkst arī ogu, tomātu, gurķu, kabaču u.c., padevusies arī laba vīnogu raža. „Vārdu sakot, mazdārziņu īpašnieku pūles pavasarī un vasarā nav bijušas veltas,” saka Daugavpils invalīdu biedrības ilggadējā vadītāja Vanda Mihailova.

Invalīdu biedrība jau tradicionāli septembrī aicina uz ikgadējo izstādi „Rudens veltes”, turklāt šogad dārzeņu, ogu, puķu „vernisāža” notiks jau piecpadsmito reizi.

„Tas ir lieliski, ka cilvēkiem ir iespēja darīt iemīļoto darbu,” saka Vanda Mihailova, „vēl jo vairāk tāpēc, ka tie ir cilvēki ar ierobežotām iespējām. Vasarnīca un dārzs – tas ir mūsu glābiņš. Šeit mēs aizmirstam par savām slimībām, eksperimentējot, rakņājoties savā dārzā vai piemājas zemes gabalā. Savukārt septembrī vienmēr demonstrējam savus sasniegumus draugiem un kolēģiem.”

Izstāde „Rudens veltes” Daugavpils invalīdu biedrībā būs skatāma līdz 15. septembrim.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.