Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 1. oktobris
Ceturtdiena
Lāsma, Zanda, Zandis
+12.1 °C
skaidrs laiks

Uzņēmēji cietoksnī plāno atjaunot kazarmu ēku

SIA „Belmast būve” iegādājusies no VAS „Valsts nekustamie īpašumi” bijušo kazarmu ēku Daugavpils cietoksnī, Mihaila ielā 11, Daugavpils domes vadības preses konferencē žurnālistiem pavēstīja domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis.

Iepriekš veicot detalizētu objekta izpēti, ēkas jaunais īpašnieks plāno tur ierīkot dzīvokļus, nelielu viesnīcu un kafejnīcu. Jautājums par kazarmu ēkas nākotnes attīstības perspektīvām izskatīts arī Daugavpils cietokšņa saglabāšanas un attīstības padomes sēdē.

Domes priekšsēdētāja vietnieks pauda gandarījumu par to, ka Daugavpils cietoksnis turpina attīstīties, kā arī norādīja, ka par dažādu objektu iegādi cietoksnī pēdējā laikā tiek izrādīta aizvien lielāka interese, teju katru mēnesi šeit tiek pirkti nekustamie īpašumi un īstenoti dažādi attīstības projekti.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.