Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 26. oktobris
Pirmdiena
Amanda, Amanta, Kaiva
+10.5 °C
apmācies

Sācies darbs pie pašvaldība nākamā gada budžeta izveides

Sācies darbs pie pašvaldība nākamā gada budžeta izveides.

Aizvadītajā nedēļā notika Daugavpils domes Budžeta komisijas pirmā sēde, kurā tika skatīta šī gada budžeta izpilde un sākts plānot 2021. gada budžets, pastāstīja Daugavpils domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs.

Sakarā ar „Covid-19” izplatību pilsētā nenotika daudzi pasākumi, tāpēc pašvaldības šī gada budžetā ir radusies aptuveni 600 000 eiro ekonomija.

Savukārt, runājot par pašvaldības nākamā gada budžetu, Igors Prelatovs kritiski vērtēja lēmumu samazināt pašvaldībām finansējuma daļu no iedzīvotāju ieņēmumu nodokļa, lai uz tā rēķina palielinātu atalgojumu mediķiem un pedagogiem.

Ja finansējums, ko pašvaldība saņems no Pašvaldību finanšu izlīdzināšanas fonda, paliks šīgada līmenī, tad arī pašvaldības nākamā gada budžets varētu saglabāties iepriekšējā gada apmērā.

Budžeta komisija turpmāk sapulcēsies katru otrdienu. Sanāksmēs tiks apspriesti visu iestāžu un pašvaldības uzņēmumu budžets, pakāpeniski plānojot 2021. gada budžetu.

Daugavpils pašvaldības šī gada plānotais budžets ir teju 131 miljons eiro.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.