Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 26. oktobris
Pirmdiena
Amanda, Amanta, Kaiva
+10.9 °C
apmācies

Izstrādās Kandavas un Smiltenes ielas savienojuma būvprojektu

Daugavpils domes sēdē pašvaldības deputāti atbalstīja lēmumprojektu par līdzekļu ieplānošanu Komunālās saimniecības pārvaldes budžetā Smilšu un Smiltenes ielas ceļu pārvada turpinājuma, kas savienos Kandavas un Smiltenes ielas, būvprojekta izstrādei.

Konkursā par būvprojekta izstrādi ir uzvarējusi piegādātāju apvienība “BVT”. Būvprojekta izstrādei nepieciešamā summa ir 422 810 eiro ar pievienotās vērtības nodokli. Minētā naudas summa tiks sadalīta uz diviem gadiem -- puse 2021. gadā un puse 2022. gadā.

Maija beigās Daugavpilī satiksmei Piena kombināta mikrorajonā tika atvērta liela estakāde, tādējādi nododot ekspluatācijā 13,5 miljonu eiro vērto projektu "Smiltenes ielas divlīmeņu pārvada ar pievadiem būvniecība līdz Smilšu un Kauņas ielas krustojumam".

Ja būvprojekta izstrādei nepieciešamo finansējumu pašvaldība paredzējusi savā budžetā, tad finansējumu pārvada būvniecībai paredzēts piesaistīt no Eiropas Savienības struktūrfondiem. Labvēlīgas apstākļu sakritības gadījumā transporta mezgla otrā kārta – savienojuma izbūve ar Kandavas ielu, varētu tikt realizēta nākamo triju gadu laikā.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.