Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2021. gada 24. janvāris
Svētdiena
Egle, Eglons, Krišs, Ksenija
+0.6 °C
apmācies

Daugavpils pašvaldības apbalvojumiem izvirzīts 41 kandidāts

Daugavpils pašvaldības apbalvojumiem šogad ir izvirzīts 41 kandidāts, „Latgales Laiku” informēja Daugavpils domē.

“Gada balvai” ir pieteikti 15, “Goda daugavpilieša” apbalvojumam -- desmit, apbalvojumam “Mūža ieguldījums” -- četri, bet pašvaldības Goda rakstiem -- 12 kandidāti.

Saskaņā ar nolikumu par Daugavpils domes apbalvojumiem, “Gada balva” tiek piešķirta sešās nominācijās: “Izglītība”, “Kultūra”, “Sports”, “Tautsaimniecība”, “Sabiedriskā darbība”, “Veselības aizsardzība un sociālā aprūpe”.

Apbalvojums "Goda daugavpilietis" tiek piešķirts pilsētas jubilejas gados fiziskām personām par sevišķiem nopelniem Daugavpils labā, kas izpaudušies valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes, saimnieciskajā vai citā darbā.

Apbalvojumu “Mūža ieguldījums” piešķir par ilggadēju, godprātīgu, pašaizliedzīgu un augsti profesionālu darbu Daugavpils labā.

Ierosinājumus izskatīs speciāli izveidota Apbalvojumu piešķiršanas padome, bet galīgo lēmumu par pašvaldības apbalvojumu piešķiršanu pieņems deputāti.

Pašvaldības apbalvojumu ieguvēju sumināšana paredzēta Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītajā svinīgajā pasākumā.