Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 3. decembris
Ceturtdiena
Evija, Jogita, Raita
-1.5 °C
apmācies

Vēstures nedēļa Krāslavas Varavīksnes vidusskolā.

Vēstures nedēļa Krāslavas Varavīksnes vidusskolā.

Vēstures nedēļas plānošana un organizēšana Krāslavas Varavīksnes vidusskolā sākās jau septembrī, jo tika iecerēts organizēt jauniešu konferenci par indivīda garīgajām vērtībām un stipras valsts priekšnoteikumiem, informē Krāslavas Varavīksnes vidusskolas vēstures un politikas skolotāja Margarita Borodina-Ignatoviča,

“10.--12. klašu skolēniem šis gads nebija viegls un atnesa daudz pārsteigumu, nenoteiktību un pārmaiņas, tieši tāpēc šķiet svarīgi diskutēt un runāt par aktuālo jauniešu dzīvē, uzdot jautājumus, apspriest izaicinājumus un problēmas. Katru gadu vēstures un sociālo zinību nedēļas pasākumi notiek novembrī, jo tieši novembris ir ierakstīts zelta burtiem Latvijas vēstures stāstā. Mēs gribējām jēgpilni izmantot piedāvātās laika iespējas – mācības klātienē, un vēstures nedēļai gatavojāmies atbildīgi un nopietni,” pārdomās dalās Margarita Borodina-Ignatoviča.

Ierobežojumu dēļ plaša formāta konference, kā bija iecerēts, nenotika, bet atlikt iesākto darbu skolā nevēlējās, līdz ar to radās ideja izveidot raidījumu “Vēsture top šodien, vai cilvēka garīgums kā stipras un spēcīgas valsts pamats”, jo vērtību, garīguma, tautas apziņas un identitātes veidošanās jautājumi vienmēr ir aktuāli . Raidījuma pilnās versijas pirmizrāde notiks 17. novembrī -- valsts svētku priekšvakarā!

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.