Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2021. gada 24. janvāris
Svētdiena
Egle, Eglons, Krišs, Ksenija
+0.9 °C
apmācies

Rekonstruēta Daugavpils 15. vidusskolas sporta zāle

Daugavpils 15. vidusskolas sporta zālē noslēgušies būvniecības darbi un pavisam drīz skolēniem un pilsētas basketbola komandu spēlētājiem būs mūsdienu prasībām atbilstoša vieta sporta stundām un treniņiem. Savukārt pilsēta iegūs vēl vienu sporta objektu, kurā varēs norisināties valsts līmeņa sacensības.

Daugavpils pašvaldībā „Latgales Laiku” informēja, ka jautājums par 15. vidusskolas sporta zāles renovāciju bija aktuāls jau sen. Viena no pilsētā lielākajām skolu sporta zālēm nebija pieredzējusi kapitālo remontu kopš mācību iestādes atvēršanas tālajā 1978. gadā. 2020. gada budžetā pašvaldība sporta zāles modernizācijai bija atvēlējusi vairāk nekā pusmiljonu eiro.

Darbu gaitā izremontēta zāle 654 kvadrātmetru platībā un balkons, pārplānotas palīgtelpas, no jauna izbūvējot ģērbtuves, dušas telpas, tualetes un treneru telpas, atjaunoti griesti, ieklāts profesionālais grīdas segums, ierīkota ventilācijas sistēma ar rekuperāciju, izbūvēta ugunsdrošības sistēma, modernizēta apkures sistēma, uzstādīta jauna vingrošanas siena un vingrošanas aprīkojums, jauni basketbola grozi ar vairogiem,  kā arī vairogu pacelšanas iekārtas, kas ļauj padarīt zāli piemērotu sacensībām arī volejbolā un citos sporta veidos.

Daugavpils 15. vidusskolas direktors Anatolijs Gržibovskis „Latgales Laikam” atklāja, ka objektā ir uzstādīta arī videonovērošanas un apziņošanas sistēma, nodrošinot nepieciešamās drošības prasības. Savukārt sanitārais mezgls ir pielāgots arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Lai šiem cilvēkiem būtu iespēja iekļūt skolas telpās, pie ieejas mācību iestādē ir uzstādīts pacēlājs. “Covid-19” izplatība projekta īstenošanu nav kavējusi.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.