Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2021. gada 3. marts
Trešdiena
Marts, Tālavs, Tālis
-0.7 °C
daļēji mākoņains

Daugavpils reģionālajā slimnīcā pakāpeniski atsāk plānveida operācijas

Daugavpils reģionālajā slimnīcā atsāktas plānveida operācijas, bet pagaidām mazākos apjomos nekā tas bija iepriekš. Tuvākajā laikā pilnā apjomā tiks sniegti bērnu ķirurģijas pakalpojumi, „Latgales Laiku” informēja slimnīcā.

Patlaban slimnīcā tiek veiktas arī onkoloģijas profila, lielo locītavu endoprotezēšanas operācijas un ķirurģiskās manipulācijas, kuru veikšanas laikā nav nepieciešama anesteziologa, reanimatologa un attiecīga profila vidējā personāla iesaiste. 

Sakarā ar ārstu trūkumu janvāra pēdējās dienās bija apturēta arī dzemdētāju pieņemšana Daugavpils reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā. Neskatoties uz to, turpinājās jauno māmiņu un bērnu, kuri jau atradās Dzemdību nodaļā, aprūpe. Akūtas ginekoloģiskās palīdzības sniegšana turpinājās un tiek sniegta arī šobrīd. Šonedēļ dzemdību pieņemšana Sieviešu klīnikas Dzemdību nodaļā tika atjaunota.

Plānveida operāciju veikšanu Daugavpils reģionālajā slimnīca pārtrauca aizvadītā gada decembrī, lai mazinātu “Covid-19” izplatīšanos, lai slimnīca arī turpmāk spētu pilnvērtīgi un nepārtraukti nodrošināt neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu, tai skaitā cilvēkresursu nepietiekamības gadījumā nodrošinot trīs  intensīvās terapijas nodaļas vienību atsevišķo posteņu nepatrauktu darbu smago akūto pacientu plūsmu šķirošanai.

Patlaban ārpus darba procesa ir 81 Daugavpils reģionālās slimnīcas medicīnas darbinieks -- 80 ar pozitīvo “Covid-19” diagnozi un viena kontaktpersona.

Pacientu apmeklēšana slimnīcā joprojām ir aizliegta. Arī ģimenes dzemdības joprojām nav atļautas.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.