Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2021. gada 28. novembris
Svētdiena
Olita, Rita, Vita
-1.9 °C
apmācies

Rotko centrā skatāmas piecas jaunas izstādes

16. novembrī Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā atsāks apmeklētāju uzņemšanu -- ir sagatavoti pieci jauni izstāžu projekti, „Latgales Laiku” informēja centra mārketinga speciālists Aivars Baranovskis.


Mākslas centrs apmeklētājiem būs pieejams tā saucamajā "zaļajā režīmā". Tas nozīmē, ka apmeklētājiem tiks pārbaudīti „Covid-19” vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāti un personu apliecinošie dokumenti.


Laikā, kad mākslas centrs bija slēgts, ir sagatavoti pieci jauni izstāžu projekti, kas veido šī gada noslēdzošo sezonu. Britu mākslinieks Maikls Kidners (1917--2009), divdesmitā gadsimta sešdesmito gadu optiskās mākslas pionieris būs pārstāvēts ar vērienīgu darbu kolekciju izstādē "Mīlestība ir kosmisks vīruss".


Ilzes Lībietes grafikas darbu retrospektīva būs skatāma izstādē "Ceļš uz jūru", bet Jānis Kupčs savu radošumu glezniecībā atklās izstādē "Cietsirdīgās romances". Daniela Fuksa (Vācija) kokgriezumi pārsteigs izstādē "Radīšana", bet glezniecības pamatelementi un krāsas vieliskums atklāsies Elisas Maršālas (Francija) izstādē "Starptelpa".


Jaunās sezonas izstādes Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs apmeklētājiem būs pieejamas līdz 2022. gada 16. janvārim.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.